День: 15.01.2024
(Untitled)
11 січня відзначається Всесвітній день «Дякую». В Україні Міжнародний день “Дякую” вважається молодим святом, яке ще не встигло “прижитися”. Проте говорити слова вдячності потрібно завжди, адже вони несуть в собі позитивні емоції, здатні одразу підняти настрій та навіть покращити самопочуття.
Тому, саме сьогодні в закладі пройшов тематичний день «Дякую!». Ми (педагоги, вихованці закладу) дякували за рідні посмішки, за щоденну допомогу, за любов і увагу. Особливі слова вдячності лунали нашим захисникам – за спокій і захист!












(Untitled)
Нині, 5 січня – Надвечір’я Богоявлення, час підготовки до великого свята Хрещення Господнього. У народі свято це зветься Водохреща, або – Йордан, а день, який йому передує, відомий як «голодна кутя».
Традиція Хрещенського Святвечора дуже нагадує Різдвяний: так само православні дотримуються посту, готують і споживають кутю, яка є головною складовою пісного столу. І, завтра, 6 січня – закінчується цикл різдвяних свят.
Тому, саме сьогодні в ЗДО №5 відбувся фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяні піснеспіви».
Розпочала свято Адріана Мальчук, музичний керівник, яка виконала прекрасну колядку «Темненькая ніченька». Її спів лунав, зачаровував всіх присутніх та налаштував на вдалий початок заходу.
Господиня (Мосійчук І.О.), господар (Сищук Н.В.) закликали діток до себе у гості, а ті колядували, щедрували, посівали, грали в ігри та співали пісні. Чудовий танець «Різдвяні янголятка» виконали дівчатка ІІ молодшої дошкільної групи, разом з Нех Г.М., вчителем – логопедом.
До гостини були запрошені і дорослі, в ролі різних тварин. А як же ж без козиці – старої птиці (Гаврилюк О.С.), яку вовк (Кондратюк Т.В.) натовк, заєць (Владімірова С.А.) налаяв, ведмідь (Красномовець Н.В.) налякав, стрільці вбити хотіли (Черняк Т.І., Миронець К.А.) та кіт (Іщук О.І.) спас. Вистава стала справжньою несподіванкою для вихованців закладу, які із захопленням спостерігали за дорослими.
А на завершення – згадали наших воїнів-захисників та виконали переможну коляду! Дякуємо їм за можливість жити, спати, працювати!!! Все буде Україна!!!


























(Untitled)
Ось і завершується цикл новорічних та різдвяних свят – пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще – свято добра та родинного затишку.
На протязі грудня місяця працівники закладу працювали над оформленням приміщень, групових кімнат, музичного залу та вестибюлю. Крім того, вже традиційно у ці святкові дні проходить виставка новорічних поробок «Зимовий вернісаж», на якій у всіх зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.
Які тільки чудеса вміють створювати батьки! І ялинкові іграшки, і веселі сніговики, і різдвяні віночки, і навіть символи року… Всього не перелічити!
Батьки вихованців приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим. Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших батьків і їх діток та підкреслюють своїм зовнішнім виглядом щирість, життєрадісність й доброту дошкільнят. А ще ми радіємо тому, що члени родин вихованців мали можливість зайнятися цікавою справою разом зі своїми дітьми, спільно попрацювати, а це для них найдорожчий новорічний подарунок.
Колектив ЗДО №5 «Квіткограй» висловлює подяку батькам за розуміння та активну участь у виставці новорічних поробок. Нехай Новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир та затишок у Ваші оселі, достаток та радість у Ваші родини, перемогу у нашу Україну!!!















(Untitled)
Вихованці старшої та середньої груп святкували новорічне свято під назвою “Пригоди новорічного годинника”. Діти мали змогу поринути у незабутню подорож казками, але не обійшлось і без пригод. На свято без запрошення завітала Забіяка, яка викрала цифри з чарівного годинника. Подорожуючи казками діти зустрічали героїв казок,з якими вони разом водили веселі хороводи, танцювали запальні танці, ритмували, ігри грали. Дякуючи казковим персонажам цифри знайшлися і магія розпочалася. Забіяка стала Обіймайкою, А під чарівною ковдрою діти знайшли свої солодкі подарунки.
Цікавий сценарій, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям!
З НОВИМ РОКОМ! МИРУ та ПЕРЕМОГИ!










(Untitled)
В першій молодшій групі пройшло перше новорічне свято. Малята відправились мандрувати зимовим лісом, де зустріли звірят, які загубили рукавички.
Вихованці граючи у цікаві ігри, співаючи пісні, танцюючи таночки, граючи на музичних інструментах, допомогли відшукати згубу лісових мешканців.
Нагородою усім були подарунки, гарний настрій, позитивні емоції та фото на згадку.


(Untitled)
Новорічне свято під назвою «Чия рукавичка?» у групі «Волошки» пройшло в надзвичайно позитивному настрої. Прикрашена зала, різнобарвні костюми, радісні обличчя дітей – нагадувало, що дуже швидко на поріг наступить Новий рік.
Діти співали пісеньки, водили хороводи, танцювали парами та грали в ігри.
Свято було поєднано із ляльковим театром, під час якого завітали лісові друзі (лисичка, ведмедик, зайчик). Гуляючи по лісі звірята загубили свої тепленькі рукавички. Щоб лісовим друзям було весело, дітки для них організували оркестр з бубонцями.
Сюрпризним моментом на святі для малят стала гра «Сніжне покривало» і несподівана поява довгоочікуваних подарунків.









(Untitled)
Вихователь Т. Пащенко провела майстер – клас для вихователів закладу на тему: ” Нетрадиційні техніки малювання”. Показала, як творчо підходить та підбирає тематику занять, а саме використовуючи в своїй роботі різноманітні техніки: набриск, штампування, видування через трубочку, тощо.
Творчий вихователь – творчі діти…











(Untitled)
До Всесвітнього дня української хустки у нашому закладі проведено захід “Хустка – наш оберіг “.
Найменшенькі вихованки красувались, як моделі в українській хустині, у народних іграх теж можна використати хустку, а ще це просто бомбезний атрибут для таночку .