Автор: admin
В ЗДО N5 “Квіткограй” 15 лютого була проведена розвага для дошкільнят
” Зиму проводжаємо – Весну закликаємо”. Метою заходу було закріпити уявлення про традиції українського народу.Відроджувати календарно- обрядові звичаї нашого народу.Розширювати світогляд дітей.Вчити дошкільнят слухати та співати українські народні пісні,веснянки.Формувати навички виразного читання віршів.Створювати гарний,веселий настрій.Розвивати фантазію та уяву, музично – ритмічний слух. Виховувати любов до народних звичаїв, почуття гордості за свій рід, за свою націю,любов до прекрасного: поезії,музики,
природи.





Ліплення. Перша молодша група.
Тема:,,Дерева взимку”.
Мета:залучати дітей до мистецтва,учити бачити красу навколишнього світу, навчити усвідомлено відтворювати образи природи та форму предметів в образотворчій діяльності-ліплення.



На початку лютого вихованці старшої групи під керівництвом вихователів почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні.
Діти разом з вихователями влаштували яскраво прикрашений міні-город, де у контейнерах з ґрунтом на підвіконнях ростуть цибуля, квасоля, часник, пшениця, горох. Діти спостерігають за етапами розвитку городніх рослин, записуючи (за допомогою вихователів) дослідницькі спостереження у зошиті. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини — наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку.





З 31.01.22 по 06.02.22 року в старшій групі пройшов ,, Тиждень Пожежної безпеки.” Під час якого були проведені заходи відповідно до розробленого плану: бесіда ,,Електроприлади, будь обережним !”,
,, Сірники -це небезпека “,
,,Що робити, якщо горить?” ,
с/р гра ,, Пожежники”,
малювання ,, Пожежна машина “, спостереження ,, Пожежний щит”
Діти поповнили знання з питань особистої безпеки та захисту життя .





Протягом тижня з 31 січня по 4 лютого проходив Тиждень пожежної безпеки. Завданням цього тижня було поглибити знання дітей про пожежну безпеку, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки. Було проведено дидактичні ігри: “Перша допомога”, “Що потрібно для пожежника”, вікторина на тему: ” Будь обережним з вогнем”, “Сірники не іграшка”, бесіда ” Вогонь добро, вогонь зло” та інші. Тиждень в середній групі був цікавим…
У Тиждень безпеки, в 1 молодшій групі, вихователем Мехоношиною О. В. було організовано та проведено: Заняття “СІРНИКИ не іграшки”,
Перегляд мультфільму “Кицькин дім”.
Розгляд плакату “Дітям про вогонь”.
Малювання олівцями вогню.
Сюжетно рольова гра “Тривога”.
Проводилось все у формі колективної діяльності дошкільнят.
Під час навчання діти відпрацювали питання безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, з якими можуть стикнутись у дитячому садку та вдома.
Також, закріплювались навички здатності дітей грамотно і чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях.





03 лютого 2022 року в ЗДО N5 “Квіткограй” вихователем-методистом Буйніч С.В. був проведений семінар- практикум “Формування у
дошкільників здоров’язбережувальних компетентностей”.
Метою заходу було підвищення рівня професійної компетенції вихователів щодо збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання.Поглибити знання про основні засоби та умови фізичного виховання у ЗДО,які в поєднанні з гуманізацією навчально-виховного процесу, створенням належного розвивального середовища сприяють підготовці дитини до змін швидкоплинного світу, її адаптації до мінливих умов життя.
























