Автор: admin
В ЗДО √5″Квіткограй” в рамках Всеукраїнської акції ,, 16 днів проти насилля” 30 листопада психологом Н. Красномовець був проведений тренінг, покликаний запобіганню проблем насильства та жорстокості. Тренінг пройшов під гаслом: “Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною”. Мета тренінгу: познайомити вихователів з поняттям та видами насильства.
В ході тренінгу виконувалися різні вправи , ігри, завдання. Мета тренінгу була виконана, основні завдання досягнуті.





Цікаве свято, про яке неодмінно знають професійні кравці і їх уважні клієнти – “Всесвітній День ґудзиків”, відзначається щорічно 16-го листопада.
Ґудзик – це елемент одягу, який використовується для фіксації відлоги, коміра, манжети. Гудзик в давні часи був привілеєм багатих і часто виконував більше декоративну функцію, а також демонстрував статус власника.
Сьогодні використовують різні шнурочки, шпильки, замки, липучки, гаплики, кнопки, люверси тощо. Та все ж ґудзики ще довго слугуватимуть нам і будуть не тільки для користі, а й для краси.
Є люди, які колекціонують ґудзики. Їх називають філобутоністами. А ще з ґудзиків можна створити картини, вироби та інше.
В ЗДО №5 «Квіткограй» пройшла виставка робіт «Гудзикове диво», приурочена Всесвітньому дню ґудзика. Цікаві та оригінальні роботи були представлені на виставку: «Корабель», «Їжачок», «Совеня», «Трактор», «Кошик» та інші.





В першій молодшій групі вивчали правила гігієни.
Коли про здоров’я й безпеку ідеться,
Робота в садочку на совість ведеться.
Образу на нас батьки не тримайте
Краще дітей разом навчайте !!!…
Ещё





В старшій групі вихователем Мехоношиною О.В., проведено бесіду на тему: “Обережно коронавірус!”.
Метою данної бесіди був розвиток мислення, мовлення, пам’яті, уваги та спостережливості.Розширити та закріпити знання дітей про ознаки коронавірусу; виховування любові та бережливе ставлення до свого здоров’я, бажання користуватись засобами захисту від Ковіду.





У рамках Тижня енергозбереження відбулися різні заходи – цікаві заняття, проведено бесіди, дидактичні ігри з дітьми, а саме: ,,Обережно електроприлади”, ,,Заощаджуємо електроенергію”, ,,Кому потрібна енергія”, ,,Де живе струм?”, ,,Подорож до королеви Економії”, ,,Троє поросят” та інші.
Під час проведення заходів вихователі підкреслювали, що тема енергозбереження є актуальною і до цього спонукає саме життя. Споживачі повинні бути більш уважними, визначати можливості та спо…
Ещё





























